آموزشگاه عکاسی جهانگیر | کلاس آموزش عکاسی

همه خوش عکس اند

نیاز شما متن

به نام خالق جهان

آموزشگاه آزاد سینمایی جهانگیر، اولین آموزشگاه حرفه ای عکاسی زیر نظر وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با بیش از 20 سال تجربه در زمینه ی آموزش و 30 سال تجربه کار عملی، پاسخگوی نیازهای شما عزیزان در حوزه ی آموزش در زمینه های زیر می باشد.

■ به فعالیت­ های هنری علاقمند بوده و قصد­ دارید تا در­یکی از رشته­ های عکاسی، تصویر برداری، تدوین،و نرم افزارهایی چونPhotoshop،Edius ، AfterEffect ، Capture One ، Photomatix ، Adobe camera  RAW  ،  PTGui Pro را به­ صورت حرفه ای آموخته و به عنوان شغل و حرفه ی خود مورد استفاده قرار دهید.

■ در اندیشه ی حرفه ای جدای شغل کنونی خود هستید. ( شغل دوم)

■ قصد اقامت و تحصیل در خارج از کشور را دارید و اندیشه ی شاغل بودن در آنجا دغدغه ی شما شده است.

■ می خواهید از اوقات فراغت خود لذت برده و در کنار گذر زمان به جرگه ی بزرگ هنرمندان بپیوندید.

■ عکاسی، تصویر برداری، تدوین(میکس و مونتاژ)، فتوشاپ و... را به ­صورت تجربی آموخته اید و به کار عکاسی و تصویر برداری از مجالس، پرتره ، فشن، تبلیغات و ... مشغولید، اما اکنون می خواهید شغل مورد نظرتان را به­ صورت علمی و حرفه ای بیاموزید.

■ با عکاسی آشنایی دارید و علاقمندید عکاسی خبری را به صورت حرفه ای بشناسید .

■ دستیاری هستید که در اندیشه ی استاد کار شدن و مهارت یافتن در حرفه ی خود می باشید.

■ اگر اهل سفر هستید و به ثبت لحظات ناب پایبندید.

■ بازاریاب بوده و می خواهید از موضوعات کاری­ خود جهت ارائه به مشتریان تصویر تهیه نمایید.

■ محقق بوده و در تکمیل پروژه های کاری خود احتیاج به تصاویری با کیفیت و جذاب دارید.

■ اگر با عکاسی آشنایی دارید، اما رتوش، گریم و طراحی آلبوم دیجیتال و مبانی گرافیک را به صورت حرفه ای با نرم افزار فتوشاپ را نمی دانید.

■ امروزه عکاسی، تصویر برداری، تدوین و همچنین نرم افزار های مرتبط با آن هر کدام می توانند به عنوان شغل مناسب و شیک با درآمدی خوب، در هر کجای این جهان نیاز شما عزیزان را بر آورده نماید .

آموزشگاه جهانگیر با فراهم نمودن 300 متر فضای سرپوشیده آموزشی، محیطی آرام و دلنشین را در کنار اساتید مجرب جهت فعالیت های تصویری و زیبایی شناسی برای شما عزیزان تدارک دیده است.

موفقیت شما افتخار ماست.

ورود به سایت استودیو عکاسی جهانگیر
jpic.ir