آموزشگاه عکاسی جهانگیر | کلاس آموزش عکاسی

همه خوش عکس اند

استودیو عکس و فیلم

به نام خالق جهان

مخاطب درجه یک، هنر درجه یک را می طلبد.

  • استودیو جهانگیر، با سی و پنج سال تجربه علمی و عملی پاسخگوی نیازهای شما عزیزان در زمینه پروژه های ذیل می باشد:
  • عکاسی تبلیغاتی، صنعتی و معماری: هنر ما ، پدید آوردن تصویر از هر کالا و محصولی است زیباتر از خودش. با عنایت به اینکه امروزه یکی از مهمترین رکن­ های یک تجارت موفق تبلیغات است. هر اندازه محصول ارزشمند و یا خدمات ارزنده ای داشته باشید، مادامی­ که آن را به دیگران معرفی نکنید، کاری انجام نداده اید. استودیو جهانگیر با مجموعه ای از افراد تحصیل کرده در خدمت شما عزیزان می باشد.ما کالای شما را جهانگیر می کنیم.
  • عکاسی پرتره: با سال­ ها تجربه در زمینه گریم، طراحی، نقاشی، مطالعه در خصوص روانشناسی چهره و تحصیلات آکادمیک در این زمینه، در این راه گام برداشته ­ایم و مفتخریم با ثبت تصاویر زیبای شما، کاغذ بی روح عکاسی را جان دوباره ببخشیم، آمادگی وجود دارد برای عزیزانی که تصاویر حرفه ای از چهره خود جهت تبلیغات انتخابات و یادگاری و ارائه به مجلات و روزنامه ها و استفاده در سایت و... را نیاز دارند پذیرا باشیم. در باور ما همه خوش عکس اند.
  • عکاسی فشن و مد: طراحان مد معمولاً با بهره­ گیری از روان شناسی مد، قصد تأثیرگذاری بر مخاطب و تحریک آنها به انجام دادن کاری معین را دارند و نقش عکاسی مد و فشن (Fashion Photography) برآورده کردن نیازهای طراحان و سفارش دهندگان خواهد بود. استودیو جهانگیر با سال­ها تجربه مفتخراست در خدمت تولیدکنندگان عزیز برای ثبت عکس های فشن و مد باشد.
  • عکاسی از آثار هنرمندان: هنرمندان عزیز می توانند از توانمندی استودیو جهانگیر جهت ثبت آثارشان استفاده نمایند و برای گروه خلاق افتخار بزرگیست که در خدمت عزیزان هنرمند باشند.
  • عکاسی و تصویربرداری از همایش­ ها و مراسم ­ها: تصویربرداری و عکاسی اصولی و تکنیکی از همایش­ ها و مراسم های مختلف، لذت تماشا را در شما دو چندان می کند و هنگام دیدن ، چشم ها را نوازش می دهد. تعهد حرفه ای، اخلاقی استودیو جهانگیر در راستای اعتماد سازی، سیمرغ بلورینی است سال ­ها تجربه را به خانه شما می آورد.
  • کپیه­ سازی (بازسازی عکس­ های شکسته و قدیمی): بازسازی و ترمیم چنین عکس­ هایی نیاز به مهارت ­زیاد وخلاقیت دارد و نقش هنرمند درخلق چنین آثاری، بیش­تر از نقش دوربین است. استودیو جهانگیر مفتخر است با توجه به توانایی ­هایی که در خصوص عکاسی، طراحی، نقاشی و... دارد جهت برآورده شدن نیاز شما عزیزان خدمتگزار باشد.
  • عکس و فیلم مجالس(عروس و داماد): عروس ها و داماد­های امروز­، مادران و پدران شایسته­ ی فردایند­. عکاس باید به گونه­ ای هوشمندانه­، آنها را در برابردوربین قراردهد. اعتقاد ما بر این است که آنها وقتی در برابر دوربین قرار می­گیرند همان اشرف مخلوقات خدایند. ژست­ های تقلیدی باعث پایین آوردن منزلت و بی ­هویتی می­گردد! استودیو جهانگیر معتقد است آلبوم نهایی عکس و فیلم بایستی به گونه­ ای باشد که بعد از پایان­، شکوه یک جشن بتوان لحظات شادی میهمانان و عروس و داماد را در آن مشاهده کرد، نه آن که این آیینه­ وصل درکمدها بماند وگرد زمان برآن بنشیند.
  • تدوین: تدوین­گران حرفه­ ای استودیو جهانگیر آماده اند فیلم های مستند و داستانی و تصاویر آرشیو خاطره انگیز جشن تولد، مهمانی های خانوادگی، سفرهای تفریحی جشن های مدارس و... را به زیباترین نحو تدوین(میکس و مونتاژ) نمایند. ضمن اینکه فیلم های مستند و داستانی شما را با حفظ بهترین کیفیت برای پخش در تلویزیون و جشنواره ها آماده نمایند.

خلق زیبا ترین تصاویر را از ما انتظار داشته باشید.

ساختن گردبند کار هر کسی نیست ، باید آن را به کاردان سپرد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر به سایت http://jpic.ir مراجعه نمایید.

ورود به سایت استودیو عکاسی جهانگیر
jpic.ir