آموزشگاه عکاسی جهانگیر | کلاس آموزش عکاسی

همه خوش عکس اند

مبانی گرافیک

خلق هر اثر تصویری نیازمند شناخت اصول و قواعد حاکم به زبان تصویر است عکاسی، ساخت فیلم، مجسمه سازی، نقاشی، تصویر سازی و هر هنر دیگری که با تصویر سر و کار دارد و پیام خود را با تصویر بیان می کند؛ همگی نیازمند شناخت اصول اولیه تصویر و مبانی هنرهای تجسمی است
تنها با شناختن نقطه، خط، سطح، حجم، فضا، رنگ، بافت، اندازه، تیرگی و روشنی و... که عناصر بصری هستند به همراه کیفیت های بصری اعم از تعادل، تناسب، هماهنگی، کنتراست که استحکام دهنده یک اثر تجسمی هستند می توان به تولید یک اثر مناسب تصویری دست یافت.
علاوه بر این امروزه ارائه اغلب کارهای تصویری بدون استفاده از ابزار های نوین مانند کامپیوتر کمی مشکل و زمان بر است و برای راحتی و سرعت در انجام کار باید مطالب فوق را در بستر شناخت نرم افزار های مورد نیاز فرا گرفت.
ترکیب مبانی هنرهای تجسمی با ابزار های کامپیوتری (بخصوص نرم افزار فتوشاپ در دروس مربوط به عکاسی) می تواند کمک کند تا شروعی امیدوار کننده، برای آنهایی که می خواهند کارهای زیبای هنری با استفاده از تکنولوژی را، خلق کنند باشد. به همین دلیل آموزشگاه جهانگیر یک دوره ویژه مبانی گرافیک بخصوص برای علاقمندان به طراحی آلبوم دیجیتال با نرم افزار فتوشاپ در نظر گرفته تا هنرجویان عزیز بتوانند زودتر به اهداف خود برسند.

ورود به سایت استودیو عکاسی جهانگیر
jpic.ir